Ciekawe miejsca w sieci #8 i sposób na sprzątanie mieszkania

Doszłam do wniosku, że początek lata jest idealnym momentem na to, aby podzielić się z Wami linkami do kilku ciekawych i inspirujących miejsc w sieci, na które natknęłam się w ostatnim czasie. Obiecuję, że wszystkie są naprawdę warte uwagi! :)

BLOGI

Tę kategorię otwiera perełka polskiej blogosfery – strona Krótkie nóżki. Co prawda do macierzyństwa mi (trochę) daleko, jednak w żaden sposób nie wpływa to na moje zauroczenie owym blogiem, który poświęcony jest… rodzinie.
Czego możecie się po nim spodziewać? Pięknych, klimatycznych zdjęć i bardzo dobrych tekstów. Mnie to wystarczy, a Wam?

Kolejna pozycja traktuje o sposobach na to, aby jak najmniej czasu poświęcać na sprzątanie mieszkania. Pisze o tym Alina z bloga Design Your Life, a sam post zdobią świetne ujęcia jasnego lokum autorki, które – musicie przyznać – wygląda pięknie!

Koniecznie zobaczcie też wpis poświęcony Toskanii, który znajdziecie na blogu Kamili. Już po zdjęciach, które widziałam na jej Instagramie, wiedziałam, że jest to magiczne miejsce, a post tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.

INSTAGRAM

Zawsze przed tworzeniem posta o ciekawych miejscach w sieci mam wrażenie, że żadne nowe profile na Instagramie nie zwróciły mojej uwagi. Wystarczy jednak zajrzenie do zakładki  „Obserwowani” żeby wiedzieć, jak bardzo się mylę. ;)

Polecam zajrzeć na profil @elkantlers i cieszyć oczy jego pięknem.

A jeśli są wśród Was miłośnicy Bullet Journala, to nie możecie nie poznać Marie i jej konta @journalspiration, które zachwyciło mnie swoim minimalizmem i nieskończonymi pomysłami na to, jak prowadzić swój własny Bujo.

[one_half padding=”0 10px 0 0″]

[/one_half][one_half_last padding=”0 0 0 10px”]

[/one_half_last]

INNE

Jestem leniem, przyznaję. Właśnie przez to rzadko kiedy biorę udział w jakichkolwiek kursach online, po prostu zawsze znajdę „coś lepszego” do roboty. Tym bardziej dziwne jest, że z własnej woli zapisałam się na kurs interpunkcji (!), który prowadzi Patrycja z Editorial. Dla niektórych z Was z pewnością  brzmi to śmiesznie, ja również podchodziłam do tego tematu nieco sceptycznie i może dzięki temu pozytywnie się zaskoczyłam.
Zawsze twierdziłam, że interpunkcję znam, a muszę przyznać, że niektóre informacje mnie zaskoczyły. Polecam wszystkim, którzy lubią pisać, a chcą to robić poprawnie. :)

Zważając na to, że jestem ogromną fanką zegarków naszej polskiej marki MIUGO, informuję, że tylko do jutrzejszego świtu (24.06) trwa letnia promocja #HelloSummer, dzięki której wszystkie zegarki przecenione są aż o 22%!

NA BLOGU

Post, który z pewnością nie powinien Wam umknąć, to ten poświęcony Wydawnictwu [ze słownikiem], które za cel postawiło sobie pomoc tym czytelnikom, którzy poza przyjemnością z lektury, dodatkowo pragną podszkolić język angielski. Nie wierzycie, że tak się da? Sami sprawdźcie! :)

Jestem bardzo ciekawa, czy którąś z wyżej wymienionych pozycji kojarzycie – dajcie znać w komentarzach. :)


P.S. Udanych, bezpiecznych wakacji! ♥


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *