Złoty zegarek MIUGO na bransolecie

zegarek miugo

Zegarki na bransolecie typu mesh podbijają serca internautów. Doszłam więc do wniosku, że jest to idealny moment na to, aby zaprezentować Wam produkt, jaki w swojej ofercie ma polska marka MIUGO.

Czy warto brać udział w warsztatach fotograficznych?

Firmę tę po raz pierwszy przedstawiłam Wam kilka miesięcy temu. Od tamtego czasu moja miłość do zegarków MIUGO nie maleje, a wręcz przeciwnie – w maju stałam się szczęśliwą posiadaczką ich kolejnego wyrobu – złotego zegarka na bransolecie, który mogliście podziwiać już na moim profilu na Instagramie.

bransoleta mesh

Jako że ten typ czasomierzy jest ostatnimi czasy bardzo na topie, postanowiłam zwrócić Waszą uwagę na fakt, iż nasza rodzima firma również oferuje świetnej jakości artykuły, nieodbiegające jakością od wyrobów popularnych marek takich, jak Daniel Wellington, czy nawet je przewyższające, jak to jest w przypadku firmy CLUSE.

Warto jednak zwrócić uwagę na pewną cechę, która znacząco różni MIUGO od innych producentów zegarków – ich ceny są paradoksalnie niskie, zważając na jakość, jaką oferują i fakt, że produkty te tworzone są w Polsce.

MIUGO organizuje też świetną akcję pod nazwą #miugopeople. Co miesiąc wybierane jest zdjęcie prezentujące najlepsze chwile z produktami MIUGO, a jego autor otrzymuje specjalny prezent!

Dowiedz się więcej ›

Więcej o marce MIUGO pisałam w poprzednim poście jej poświęconym, więc jeśli interesuje Was tło jej działalności, to serdecznie zapraszam do tamtego wpisu. Tutaj chcę zaprezentować Wam piękno czasomierzy tej polskiej firmy i dbałość o detale, jaką się charakteryzuje.

zegarek miugo

miugo logo

zloty zegarek miugo

zegarek miugo

Ciekawa jestem, czy i Wy przywiązujecie wagę do najmniejszych szczegółów kupowanych przez Was produktów, czy liczy się dla Was jedynie całokształt? Dajcie znać w komentarzach! :)

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj bloga za pośrednictwem:

          
Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments