MIUGO – minimalizm i klasa w polskim wydaniu

miugo
Z pewnością znajdą się wśród Was osoby preferujące produkty polskich producentów. A co jeśli owe artykuły są tak dobre, iż swoją jakością i wyglądem nie odbiegają od tych tworzonych przez popularne (i droższe!) marki? Właśnie takie wyroby oferuje nam nowa, polska firma – MIUGO, specjalizująca się w tworzeniu minimalistycznych zegarków  i to jej poświęcony jest dzisiejszy post.

„Great time is coming!”

Bardzo cieszy mnie fakt, iż nasze polskie firmy postanowiły pójść naprzód, a tym samym tworzyć godne polecenia towary w przystępnej cenie. To samo tyczy się marki MIUGO, która na rynek wkroczyła całkiem niedawno, bo w połowie grudnia ubiegłego roku, a już zyskała grono wielbicieli – nie wielbicielek, gdyż są to produkty tzw. unisex, dzięki czemu i kobiety i mężczyźni są w stanie znaleźć w ofercie sklepu coś dla siebie.

miugo

miugo
[one_half]miugo[/one_half][one_half_last]Często powtarzam, iż minimalizm i prostota to dwie kwestie, które towarzyszą mi podczas robienia zakupów, nic więc dziwnego, iż zegarki te tak bardzo przypadły mi do gustu, zwłaszcza iż istnieje możliwość dokupienia do zegarka paska, który w bardzo łatwy sposób możemy zamienić z tym, który wcześniej kupiliśmy wraz z kopertą. Na wizualizacji obok zobaczyć możecie, jak prostą sprawą jest ten zabieg (zdjęcie pochodzi ze strony sklepu MIUGO).[/one_half_last]

Co wyróżnia markę MIUGO spośród innych firm, oferujących podobne produkty?

Z pewnością wspomniane wcześniej pochodzenie – warto wspierać polskich producentów i cena – niska w stosunku do jakości wykonania. Dodatkowo ważnym aspektem strony jest tzw. konfigurator, który umożliwia nam stworzenie wymarzonej wersji zegarka bez potrzeby wcześniejszego przeglądania jej asortymentu – idealna opcja dla osób żyjących „w biegu”, dla których liczy się każda minuta, a zagłębianie się w czeluści sklepów internetowych to dla nich męczarnia. :)

Sama zdecydowałam się na wybór opcji ze złotą kopertą, czarną tarczą, a także czarnym paskiem, dodatkowo jednak do zestawu dobrałam pasek bordowy, nad którego nabyciem zastanawiałam się już od dłuższego czasu. Poniżej dla przykładu za pomocą wspomnianego konfiguratora, stworzyłam propozycje czterech czasomierzy, które również przypadły mi do gustu.

konfigurator miugo
Dajcie znać czy mieliście już okazję poznać markę MIUGO!
Ciekawa jestem także, czy znacie inne polskie firmy, które z chęcią polecacie? :)

Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *