Plany zakupowe na wiosnę

Plany zakupowe na wiosnę
W związku z tym, iż pierwszy dzień wiosny za nami, postanowiłam podzielić się z Wami swoimi planami zakupowymi na najbliższe miesiące. Mam nadzieję, że coś Was zainspiruje. :)


Z poprzedniej listy zakupów odhaczyłam już wszystkie pozycje (chyba po raz pierwszy), czas więc na sporządzenie nowej, dzięki której ukierunkuje sobie swoje wydatki tej wiosny.

Rower – z chęcią zamieniłabym komunikację miejską na nieco przychylniejszą dla naszego zdrowia formę transportu. Zastanawiam się więc nad zakupem jakiegoś miejskiego roweru właśnie w stylu tego na zdjęciu, najlepiej w kolorze czarnym (oczywiście).

Zestaw tac – jeśli Instagram nie jest Wam obcy, to z pewnością wiecie, o jakie dokładnie tace chodzi. Zdajecie sobie także sprawę z tego, jak świetnie prezentują się na zdjęciach jako dodatek. Długo odkładałam ich zakup, bo nie czułam potrzeby, że MUSZĘ je mieć. Teraz jednak coraz bardziej skłaniam się ku temu, że przydałyby mi się takie akcesoria do urozmaicenia fotografii.

Złoty zegarek na bransolecie MIUGO – mam już jeden zegarek (i dodatkowy pasek) tej polskiej marki i lubię go na tyle, że koniecznie muszę się zaopatrzyć także w wersję złotą. Dziwi mnie jedynie fakt, iż tak wiele osób stawia na produkty Daniela Wellingtona, skoro nasz rodzimy producent tworzy takie cuda (?).


Okulary z antyrefleksem – (minimum) osiem godzin dziennie spędzonych przed monitorem komputera odciska swoje piętno na wzroku. Jak się ostatnio okazało, nie borykam się z żadną wadą, moje oczy są jedynie zmęczone kilkugodzinnym wpatrywaniem się w ekran. Nadszedł więc czas na zakup designerskich okularów, które sprawią, że praca będzie jeszcze przyjemniejsza.

Skórzane baleriny – zakup tego typu obuwia chodzi mi po głowie już od zeszłorocznej wiosny, cały czas jednak napotykałam ważniejsze wydatki, w związku z tym w tym roku na 100% będą moje.

Czarne rurki – czym Wam też ta część garderoby zużywa się w tempie ekspresowym? Mam wrażenie, że jest to najczęściej przeze mnie kupowany ciuch. Byłabym więc wdzięczna za informację w sprawie tego, gdzie kupię dobrej jakości czarne rurki, które nie stracą koloru po 1-2 praniach.

W powyższym zestawieniu planów zakupowych na wiosnę zamieściłam ścisłą szóstkę, na której posiadaniu najbardziej mi zależy. Oczywiście, jeśli chcecie wiedzieć, jak się ma moja ich realizacja, to zachęcam do śledzenia mojego profilu na Instagramie. :)

Koniecznie dajcie znać, jak prezentuje się Wasza lista zakupów na najbliższe miesiące!
Zdjęcia pochodzą ze stron: decathlon.pl, jysk.pl, miugo.pl, muscat.pl, zalando.pl, zara.com

Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *