Ręcznie robione okulary polskiej marki Muscat

muscat

Rozglądacie się za wysokiej jakości dizajnerskimi okularami? Myślę, że Wasze poszukiwania zostaną zakończone sukcesem po zapoznaniu się z ofertą naszej polskiej marki Muscat, stawiającej na jakość i przystępną cenę.

Najpiękniejszy Bullet Journal od Devangari Art

Bardzo ciężko jest mi znaleźć okulary, będące połączeniem trzech, ważnych dla mnie cech: odpowiedni kształt + wysoka jakość + niska cena.

Nic więc dziwnego, iż firma Muscat wprowadziła pewien przełom w kwestii okularów (nie tylko korekcyjnych) – poza faktem, iż w ofercie znaleźć możemy naprawdę sporą ilość oprawek, to każde z nich są ręcznie robione (tyczy się to także skórzanego pudełka), ponadto mieszczą się w kwocie 350zł.

Muscat

Kolejną kwestią, która wyróżnia Muscat spośród innych sklepów oferujących podobne produkty, jest możliwość skorzystania z tzw. domowej przymierzalni. Dzięki niej zupełnie za darmo do domu dostarczane jest nam pięć par okularów, które wcześniej wybraliśmy na stronie. W ciągu pięciu dni mamy szansę sprawdzenia, w których oprawkach czujemy się najlepiej, po czym albo decydujemy się na zakup konkretnego egzemplarza, albo odsyłamy całą paczkę i szukamy dalej. :)

Moja opinia o okularach marki Muscat

Sama skorzystałam z możliwości testowania wybranych pięciu par okularów, niestety żadna z nich nie spełniła moich oczekiwań, przez co wybrałam się do showroomu marki i po kolejnych przymiarkach zdecydowałam się na zakup modelu Clark Black Matt o klasycznym kształcie.

Po kilkunastu dniach posiadania swojego egzemplarza stwierdzam, iż komfort pracy przed komputerem, a także wysoka jakość wykonania produktu zdecydowanie zasługują na uwagę większego grona odbiorców. Szczerze mówiąc, nie jestem pewna, czy na polskim rynku istnieje producent oferujący produkty tego typu, jestem jednak pewna poziomu trzymanego przez markę Muscat, dlatego więc pojawiła się w zestawieniu „dobre, bo polskie”. :)

matowe-okulary

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam tym z Was, którzy są w trakcie poszukiwań idealnych dla siebie okularów! :) Aktualnie marka jest w trakcie tzw. wojny na showroomy, więc jeśli chcecie zrobić zakupy z rabatem, głosujcie na swoje (lub najbliższe) miasto! :)

Dajcie znać, czy znacie markę Muscat! A może polecacie jakąś inną, przetestowaną polską firmę? :)

PS W związku z lifestylowym charakterem bloga, a także faktem, iż coraz więcej bardzo dobrej jakości produktów, które wpadają w moje ręce, jest wytworem naszych rodzimych firm, postanowiłam stworzyć osobną kategorię, poświęconą tylko polskim producentom.


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *