Co daliśmy rodzicom w ramach podziękowań ślubnych

podziękowania ślubne

Państwo młodzi często borykają się z problemem prezentu dla rodziców, który miałby stanowić podziękowania ślubne. Dlatego też postanowiłam pokazać Wam, jak my rozwiązaliśmy tę kwestię. :)

Nasze zaproszenia ślubne

Uważam, że tematyka ślubna jest interesująca niezależnie od pory roku, a wszelkie wskazówki dotyczące np. wyboru butów ślubnych czy też zaproszeń prędko nie ulegną dezaktualizacji. Dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami informacją o tym, jak wyglądały nasze podziękowania ślubne dla rodziców.

Już ponad rok temu podczas wycieczki do Rotterdamu i zajrzeniu na tzw. targ staroci, wiedziałam, że gdy tylko zdecydujemy się na ślub, rodzice otrzymają oryginalny, minimalistyczny album nawiązujący swoim wyglądem do zaproszeń ślubnych.

Tym sposobem dzięki marce Printu po raz kolejny miałam okazję stworzyć to, co jeszcze kilkanaście miesięcy temu siedziało tylko w mojej głowie – w 100% spersonalizowaną fotoksiążkę, będącą praktycznym upominkiem, dzięki któremu nasi najbliżsi bez problemu mogą wracać do tych pięknych chwil.

podziękowania ślubne

Jedną z wielu zalet fotoksiążki jest fakt, iż może stać się ona pięknym prezentem niezależnie od okazji. W dobie elektroniki, kiedy nierzadko po prostu nie chce nam się drukować i wklejać do albumu zdjęć, warto pomyśleć o dużo łatwiejszym rozwiązaniu. Tego typu książka może być też genialnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka, jestem pewna, że niejeden wnuczek wywoła ogromny uśmiech na twarzach tych bliskich osób wręczając im tak oryginalny upominek. :)

podziękowania ślubne

Nieraz wspominałam, że lubię obdarowywać innych praktycznymi prezentami, które nie będą jedynie kolejnym „zbieraczem kurzu” i wydaje mi się, że tego typu albumem udało na się nie tylko sprawić rodzicom przyjemność, zaskoczyć ich oryginalnym upominkiem, ale również uniknąć zagracenia przestrzeni, w której żyją.

Jeśli tak, jak ja cenicie minimalizm i kierujecie się użytecznością tego, co wręczamy naszym bliskim z jakiejkolwiek okazji, zachęcam Was do rozważenia stworzenia takiej spersonalizowanej fotoksiążki. Nie tylko sprawi Wam przyjemność możliwość skomponowania idealnych stron, ale sprawicie, że adresat będzie wdzięczny za Wasz wkład włożony w stworzenie prezentu.

Koniecznie dajcie znać, czy regularnie wywołujecie zdjęcia, czy wolicie je w wersji elektronicznej? :)


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

2 odpowiedzi

  1. Awatar Monika

    Fotoksiążka to piękne wspomnienia i emocje. :)


    1. Awatar Paulina z simplistic.pl

      I to w jednym miejscu! :)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *