Co daliśmy rodzicom w ramach podziękowań ślubnych + kod rabatowy do Printu.pl

Państwo młodzi często borykają się z problemem prezentu dla rodziców, który miałby stanowić upominek w ramach podziękowań ślubnych. Dlatego też postanowiłam pokazać Wam, jak my rozwiązaliśmy tę kwestię. :)

Pierwszy raz tutaj? Śledź bloga na Facebooku, Bloglovin’ lub Bloggerze, aby być na bieżąco! :)

Uważam, że tematyka ślubna jest interesująca niezależnie od pory roku, a wszelkie wskazówki dotyczące np. wyboru butów ślubnych czy też zaproszeń prędko nie ulegną dezaktualizacji. Dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami informacją o tym, co my daliśmy rodzicom w ramach podziękowań ślubnych.

Już ponad rok temu podczas wycieczki do Rotterdamu i zajrzeniu na tzw. targ staroci, wiedziałam, że gdy tylko zdecydujemy się na ślub, rodzice otrzymają oryginalny, minimalistyczny album nawiązujący swoim wyglądem do zaproszeń ślubnych.

Tym sposobem dzięki marce Printu po raz kolejny miałam okazję stworzyć to, co jeszcze kilkanaście miesięcy temu siedziało tylko w mojej głowie – w 100% spersonalizowaną fotoksiążkę, będącą praktycznym upominkiem, dzięki któremu nasi najbliżsi bez problemu mogą wracać do tych pięknych chwil.

fotoksiazka slubna

Jedną z wielu zalet fotoksiążki jest fakt, iż może stać się ona pięknym prezentem niezależnie od okazji. W dobie elektroniki, kiedy nierzadko po prostu nie chce nam się drukować i wklejać do albumu zdjęć, warto pomyśleć o dużo łatwiejszym rozwiązaniu. Tego typu książka może być też genialnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka, jestem pewna, że niejeden wnuczek wywołałby ogromny uśmiech na twarzach tych bliskich osób wręczając im tak oryginalny upominek. :)

fotoksiazka slubna
Dzięki uprzejmości marki Printu na hasło „simplistic” otrzymacie aż 44% (!) rabatu na zakup dowolnej fotoksiążki!

Kod ważny jest do 31.01.2018 r.

Nieraz wspominałam, że lubię obdarowywać innych praktycznymi prezentami, które nie będą jedynie kolejnym „zbieraczem kurzu” i wydaje mi się, że tego typu albumem udało mi się podtrzymać swoje zdanie.

! Nie chcąc rzucać słów na wiatr, w związku z Nowym Rokiem wraz z Printu mamy dla Was konkurs, dzięki któremu trzy osoby będą miały możliwość stworzenia swojej własnej fotoksiążki. Mam nadzieję, że tym pozytywnym akcentem sprawimy, że już sam początek tego 2018 roku będzie cudowny! :)

Koniecznie dajcie znać, czy regularnie wywołujecie zdjęcia, czy wolicie je w wersji elektronicznej? :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: