Pomysł na minimalistyczne opakowanie na prezenty świąteczne

Minimalistyczne opakowanie na prezenty świąteczne

Bardzo brakuje mi w blogosferze tego typu klasycznych wpisów dedykowanych inspiracjom, dlatego przychodzę z postem, w którym znajdziecie zarówno mój pomysł na minimalistyczne opakowanie na prezenty świąteczne, jak i kilka innych propozycji z sieci. Choć każda z nich jest inna, to wszystkie łączy wspólna cecha – prostota.

Jak zrobić galerię na ścianie z plakatów?

Przyznaję, że jeśli chodzi o jakiekolwiek umiejętności manualne, to niestety na próżno ich u mnie szukać. Dlatego też nigdy nie przykładałam się jakoś specjalnie do prezentacji prezentów – czy to świątecznych, czy wręczanych z innej okazji.

W tym roku jednak zainspirowana Pinterestem postanowiłam spróbować swoich sił w tej kwestii. W związku z tym, że moje serce wielbiące wszystko, co proste jest usatysfakcjonowane rezultatem, postanowiłam i tutaj podzielić się tym, na jakie opakowanie na prezenty świąteczne się zdecydowałam. Być może i Wy chcecie „zaszaleć”, a brakuje Wam pomysłu na coś minimalistycznego.

Minimalistyczne opakowanie na prezenty świąteczne

Proste opakowanie na prezenty świąteczne

Jak wspomniałam wyżej, przeglądając aktualności na Pintereście, w oczy rzuciła mi się opcja spakowania upominku w tzw. papier pakowy. Oczywiście nie jest to nowością, ALE zestawienie go ze wstążką w kolorze czarnym totalnie trafiło w mój gust. Wiem, że nie każdemu taka dość dramatyczna wersja może się spodobać, jednak (być może nieskromnie) przyznam, że według mnie całość prezentuje się bardzo gustownie i ponadczasowo. To drugie ma wbrew pozorom duże znaczenie, bo materiały potrzebne do wykonania takiego opakowania kupuje się w zestawie po kilka/kilkadziesiąt sztuk, dzięki czemu mamy gotowe rozwiązanie na kolejne lata.

Kilka klasycznych inspiracji na to, jak zapakować świąteczny prezent

Jeśli jednak dla Was moja propozycja jest zupełnie nie do przyjęcia, poniżej znajdziecie pomysły na nieco inne wariacje kolorystyczne.

Opakowanie na prezenty świąteczne
Proste opakowanie na prezenty świąteczne
Opakowanie na prezent z wstążką
Jak zapakować prezent na święta?
Opakowanie na prezent DIY
Jak zapakować prezent?

pinterest.com

Przy okazji daję znać, że w tym roku przygotowałam uniwersalny Prezentownik zawierający pomysły na sprawdzone prezenty zarówno dla niej, jak i dla niego, a wszystkie podzielone na trzy przedziały cenowe!

Bawicie się w pakowanie prezentów, czy stawiacie na gotowe rozwiązania?


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *