Satin Mauve – must have sezonu

Kredka do ust w popularnym kolorze Satin Mauve jest moim najnowszym produktem kolorowym do ust. Jeśli Wy również poszukujecie czegoś w tym kolorze, ten wpis powinien Wam pomóc.

ZOBACZ  ❭  Pomadki P2


Zauważyliście w ostatnim czasie modę na kolor ust, jaki ma Kylie Jenner? Przez jakiś czas trend ten do mnie nie trafiał (jak zawsze zareagowałam z opóźnieniem na to, co jest na topie), teraz jednak odcień pomadki, której używa, jest według mnie bardzo seksowny i wydaje mi się, że będzie pasował każdemu.

Kilka dni temu oglądając filmiki na Youtube od jednej z dziewczyn usłyszałam, że właśnie kredka Essence o odcieniu 06 Satin Mauve, o której mowa w dzisiejszym wpisie, jest najlepszym odwzorowaniem koloru tak popularnego wśród kobiet na całym świecie. Nie mogłam się więc powstrzymać i czym prędzej udałam się do jednej z drogerii i zakupiłam wspomniany kosmetyk. Sądząc po małej ilości dostępnych sztuk śmiem twierdzić, że faktycznie musi mieć on coś w sobie.

satin mauve

satin mauve

Jeśli chodzi o utrzymywanie się kredki na ustach, to dzięki temu, że w pewien sposób „wgryza” się w wargi, zostaje na nich nieco dłużej, aniżeli zwykła pomadka. Warto jednak w ciągu dnia poprawić jej koloryt, aby był równomierny.

A co Wy sądzicie na temat tego pożądanego na całym świecie odcienia Satin Mauve? 🙂
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: