Ulubieńcy kwietnia 2023 (m.in. olejek do ust)

Olejek do ust

Początek maja to idealny moment na krótkie podsumowanie minionego miesiąca. A wszyscy wiemy, że najlepszym na to sposobem jest zestawienie ulubieńców! Wśród tych kwietniowych znajdziecie m.in. naturalny olejek do ust polskiej marki, a także moje nowe hobby, które polecam wszystkim szukającym wyciszenia.

Kobieca sesja na plaży

INSPIRACJA. Coś dla fanek podkastów, zwłaszcza tych o motywacji, świadomym życiu i pracy nad sobą. The Mindset Mentor, którego autorem jest Rob Dial składa się z ok. 20 minutowych odcinków, które składają się na kopalnię wiedzy na temat tworzenia satysfakcjonującego życia. Skuteczność porad, którymi dzieli się z nami mówca, poparta jest badaniami i w przystępny sposób zaprezentowana słuchaczom. Jeśli zatem interesują Was kwestie związane z manifestacją, zdrowiem psychicznym i wiarą w swoje możliwości, to koniecznie zwróćcie uwagę na wspomniany program.

The Mindset Mentor

DANIE. Wygląda na to, że serek wiejski świętuje właśnie wielki powrót – jest tak przynajmniej w mojej tik tokowej bańce. Totalnie mi to jednak nie przeszkadza, bo sama go uwielbiam, a połączenie serka wiejskiego z awokado było najczęściej spotykanym na moim talerzu śniadaniem w kwietniu.


KOSMETYK. Zachwycając się trendem „clean girl”, zamiast lubianych przeze mnie wcześniej pomadek, znacznie częściej sięgam teraz po błyszczyki do ust. Prawdopodobnie przez to moją uwagę zwróciła reklama polskiej marki Your Kaya, która na rynek wypuściła właśnie naturalny olejek do ust. Postanowiłam dać mu szansę i przepadłam.

Uwielbiam to, że w przeciwieństwie do używanych przeze mnie błyszczyków, nie czuć go na ustach, a mimo to nadaje im ten oczekiwany glow. Dostępny jest w dwóch kolorach, ja wybrałam ten jaśniejszy, którego używam także w chwilach, gdy nie mam na twarzy żadnego makijażu.

Tego typu produkty do ust cieszą się aktualnie sporym zainteresowaniem, jeśli więc zależy Wam na wspieraniu rodzimych producentów, zachęcam do zwrócenia uwagi na olejek do ust Your Kaya.

Olejek do ust SIMPLISTIC

PRZEDMIOT. Zestawienie ulubieńców kwietnia nie miałoby sensu, gdybym nie wspomniała w nim o moim nowym odkryciu – diamentowym hafcie. Już od jakiegoś czasu rozglądałam się za manualnym hobby, które nie wymagałoby spędzania czasu przed ekranem. O ironio na tę aktywność natknęłam się na Tik Toku i tak bardzo zwróciła moją uwagę, że zdecydowałam się spróbować.

Zestaw zawierający wszystkie potrzebne elementy kosztuje ok. 20 zł, więc jest to stosunkowo tania rozrywka, a jedna mozaika jest w stanie zająć nas na kilka dobrych godzin.


WPIS Z BLOGA. Co prawda w kwietniu na bloga wskoczył tylko jeden post, ale chciałabym zwrócić na niego Waszą uwagę. Mowa o Liście czytelniczej #4, w której znajdziecie dwie krótkie recenzje książek, które szczególnie przypadły mi do gustu i jestem pewna, że i Wy będziecie nimi usatysfakcjonowane.

Mężczyzna imieniem Ove

Nie zapomnijcie napisać, jak prezentuje się Wasze zestawienie ulubieńców kwietnia!

Wpis zawiera linki afiliacyjne


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *