Wszyscy mają woski Yankee Candle, mam i ja!

Paulina Górska
woski
Komentarze (18)DODAJ KOMENTARZ
Podejrzewam, że masz już serdecznie dość wosków Yankee Candle, o których od jakiegoś czasu mówi się zarówno na Youtube jak i w świecie blogerskim. Niestety i ja trafiłam do grona wielbicieli zapachów owej marki, więc jeśli masz już po dziurki w nosie czytania wszystkich „ochów i achów” na ich temat to… przepraszam, ale muszę (!) podzielić się swoją wstępną opinią na ich temat.


Woski firmy Yankee Candle zainteresowały mnie już rok temu, gdy szturmem podbiły Internet, pozytywnych opinii o nich nie było końca. Niestety w pobliżu mojego miejsca zamieszkania produkty te nie były dostępne stacjonarnie, w związku z czym ich zakup odkładałam na później. I tym sposobem, po roku wzdychania do monitora w końcu (!) mam swoją małą armię pięciu (w tym dwa razy Soft Blanket) tart.

Szczerze powiedziawszy nie byłam do końca pewna jakie zapachy kupić, więc wybrałam te, na temat których opinie w Internecie były pozytywne i które podejrzewałam o delikatną woń.

woski

Jak widzisz na zdjęciu, nie mogłam się powstrzymać przed stopieniem kawałka jednego wosku przez co moja opinia na ich temat zaczyna się powoli kształtować. Mianowicie…

Zapach bardzo szybko się rozprzestrzenia, a do tego po zgaszeniu świeczki jeszcze długo utrzymuje się w pomieszczeniu jak i poza jego granicami. Soft Blanket ma nieco cytrusowy zapach, bardzo delikatny, myślę, że świetnie wkomponuje się w jesienną aurę, która już niebawem u nas zawita.

Koniecznie daj znać, jakie woski Yankee Candle są Twoimi ulubionymi! :)

Komentarze (18)

  1. Proponuję Ci też sprawdzić "tabliczki" Wood Wicka, są równie intensywne, Linen starczyła mi na dużo dłużej niż piszą, bo musiałam ją co chwilę gasić, taka intensywność!:)

  2. Mam swoje Yankee Candle! Jest nią nadal Vanilla Cupcake :) Uległam temu trendowi..Pamiętam jak rozmawiałyśmy o tych świeczkach i masz już i Ty swoją! :)

  3. To ja chyba jestem jakąś kosmitką, bo jeszcze o nich nie słyszałam!
    muszę przyznać, że Twój post brzmi zachęcająco, a ja uwielbiam takie cudeńka :))

  4. Wciąż nie mam, ale ich sklep stacjonarny mijam kilka razy dziennie, często mnie kusi żeby dołączyć do szczęśliwych posiadaczy ;D

  5. Mam i swoją przygodę zaczęłam z nimi niedawno. Bardzo kusi mnie Soft Blanket i na pewno niedługo go zamówię. Woski są cudowne i pięknie pachną, to niepodważalny fakt i również nie mogłam powstrzymać się przed napisaniem samych dobrych rzeczy o nich na blogu, chociaż w internecie jest ich mnóstwo. Pozdrawiam! ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.