Chic Design – nowa, blogerska kolekcja etui od etuo.pl + kod rabatowy

chic design etuo
O tym, jak ważna jest ochrona telefonu przed uszkodzeniami, pisałam już nieraz, dzisiaj więc skupię się na nowej, blogerskiej kolekcji etui o wdzięcznej nazwie Chic Design, stworzonej przez naszą polską markę etuo.pl.


Każda nowa linia pokrowców na telefon, oferowanych przez wspomnianą firmę zdaje się jeszcze lepsza od poprzedniej. Gdy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, etuo.pl wyskakuje z nową propozycją dwudziestu wzorów dedykowanych… blogerkom (ale nie tylko!).

blogerskie etui

Chic Design jest kolekcją łączącą w sobie wszystko, co jest aktualnie na topie (i prawdopodobnie będzie jeszcze przez długi czas) – zaczynając od złota, a na uwielbianym przez wszystkim marmurze kończąc. Są wśród Was fani akwareli? Świetnie! Bo wśród wspomnianej dwudziestki znaleźć można również tego typu printy!

[one_half][/one_half][one_half_last]Kolejnym atutem produktów dostępnych na stronie etuo.pl – o czym w poprzednich postach chyba nie wspominałam – jest fakt, iż zrobione są one z elastycznego materiału TPU, dzięki czemu dopasowują się do kształtu telefonu, chroniąc go przed uszkodzeniem podczas upadku.
Jeśli  zabezpieczenie smartfona tego typu etui nie do końca Was przekonuje, zastanówcie się też nad zakupem szkła hartowanego (sama mam i polecam) – na końcu tego posta znajdziecie 20% rabat na zakup dowolnego etui z kolekcji Chic Design, a także szkła ochronnego i/lub folii. :)[/one_half_last]

Jeśli zakup pokrowca od dawna chodził Wam po głowie lub po prostu któryś z tych z kolekcji blogerskiej przypadł Wam do gustu, a Wasz smartfon nie posiada jabłuszka na tyle, pamiętajcie, że na stronie etuo.pl znajdziecie etui na ponad 400 modeli telefonów, także takich marek, jak: Meizu, Xiaomi, Wiko i wiele innych, niedostępnych w pozostałych sklepach z akcesoriami GSM.

marmurkowe etui

Sama posiadam już cztery etui z oferty owej marki (+ szkło) i jestem z nich bardzo zadowolona, w związku z czym nie widzę przeciwwskazań, aby i Wam nie polecić zakupu produktów tego POLSKIEGO producenta. :)

Łapcie kod rabatowy -20%, który aktywuje się po wpisaniu w odpowiednie pole hasła: simplistic!
Rabat ważny jest od 29.03 do 29.04.217, macie więc miesiąc na podjęcie decyzji. ;)

Dajcie znać, czy sami posiadacie coś ze sklepu etuo.pl i czy któryś ze wzorów z blogerskiej kolekcji Chic Design przypadł Wam do gustu! :)
Wpis powstał we współpracy z marką etuo.pl

Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *