Minimalistyczne kolczyki na każdą okazję

Paulina Górska
minimalistyczne kolczyki
Komentarze (3)DODAJ KOMENTARZ

Sporo tu ostatnio o minimalizmie, ale dobrego nigdy za wiele! Dlatego też dzisiaj Waszą uwagę skierować chcę na minimalistyczne kolczyki i zalety wyboru wysokiej jakości, ponadczasowej biżuterii damskiej, która dopełni każdą stylizację. Sama w ostatnich latach doceniłam wygodę posiadania mniejszej ilości akcesoriów i stawiania wyłącznie na te, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Mam więc ogromną nadzieję, że i Was przekonam o prawdziwości popularnego ostatnio hasła „less is more„. Miłej lektury!

Pomysł na kawę w domowym zaciszu

Powiedzieć, że cenię sobie prostotę, to jak nic nie powiedzieć. Uwielbiam nieprzekombinowane formy, neutralne kolory i klasyczne fasony. Nie inaczej sprawa wygląda w kwestii doboru biżuterii – stawiam na te wysokiej jakości, złote dodatki, które posłużą mi na lata. Za sobą mam już na szczęście kupowanie akcesoriów w popularnych sieciówkach z myślą, aby nawiązywały do aktualnych trendów i nadzieją, by przetrwały choć jeden sezon.

Bywały czasy, gdy do mojej kolekcji kolczyków potrzebowałam dedykowanego stojaka, by mieć w nich jako taki porządek. Nie pamiętam już nawet kiedy, ale w jakimś momencie życia i mnie trafiła strzała miłości do posiadania mniejszej ilości, ale za to dobrej jakości produktów. Tym sposobem mój ówczesny zbiór składający się z jakichś 15 par kolczyków, zmniejszył się do dwóch, do których na początku września dołączył trzeci, prawdopodobnie ostatni, komplet. To złote, płaskie kółka ze sklepu Irbis, które stanowiły brakujący element w mojej biżuterii.

minimalistyczne kolczyki

Mój wybór minimalistycznych kolczyków

Z pewnością rzuciło Wam się w oczy, że każda z trzech par kolczyków, prezentowanych w tym wpisie jest inna, jednak wszystkie łączą dwie cechy: wykonane są z żółtego złota, a ich forma jest prosta, pasująca do każdego stroju i stylu. Przyznaję, że rzadko kupuję/dostaję biżuterię, głównie z tego względu, iż nie dążę do powiększania swojej kolekcji. Wręcz przeciwnie – tak, jak wspomniałam wcześniej, zależy mi na tym, aby mieć w zasięgu wyłącznie te sztuki, których noszenie przynosi mi przyjemność i pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i kreacji na szczególne okazje.

Minimalistyczne kolczyki złote kulki

Kolczyki kulki 585

KUP TERAZ ›

Minimalistyczne kolczyki złote okrągłe

Złote kolczyki 585

KUP TERAZ ›

Kolczyki kółka 585

KUP TERAZ ›

Z resztą, nie oszukujmy się – nawet mając całe spektrum akcesoriów, zazwyczaj sięgamy po te same, sprawdzone opcje. Wiem to z własnego doświadczenia!

Na co więc zwracać uwagę podczas zakupu kolczyków? Jeśli chcecie zmniejszyć ilość posiadanych rzeczy i skłaniać się w stronę minimalizmu, podczas zakupów nie warto kierować się aktualnymi trendami. One przeminą, a my tylko i wyłącznie zagracimy sobie przestrzeń. Zamiast tego polecam poświęcić chwilę uwagi naszemu stylowi i zastanowić się, jaki rodzaj biżuterii pasować będzie do strojów, które zazwyczaj nosimy. Gwarantuję, że wybór prostych, klasycznych kolczyków wyda Wam się najlepszą opcją. :)

prosta biżuteria
minimalistyczne kolczyki

ponadczasowe kolczyki

Podsumowując, jeśli szukacie klasycznych, a mimo to modnych modeli biżuterii, które zawsze będą na topie, koniecznie zwróćcie uwagę na te minimalistyczne kolczyki z oferty marki Irbis. Poza zaprezentowanymi przeze mnie propozycjami, w ofercie znajdziecie też nieco odważniejsze opcje, nadal jednak charakteryzujące się prostą formą.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jaki styl biżuterii jest Waszym ulubionym! Czy tak jak ja lubicie minimalizm, czy stawiacie raczej na rzucające się w oczy dodatki? :)

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.